+38 (068) 858 22 42
+38 (063) 857 19 12
+38 (0412)  555 100

Ідея створення медичного центру «Актив-Мед» виникла у групи молодих лікарів після аналізу ситуації, в яку потрапляє населення сучасної України, стикаючись з викликами сьогодення. Адже загальновідомо, що захворювання хребта та суглобів, які пов’язані з гіподинамічним способом життя, досягають рівня світової пандемії. В той же час рівень медичних послуг, який надається нашим громадянам не відповідає вимогам та потребам пацієнта в умовах сучасного ритму життя. Поглиблює проблему наявність великої кількості «самопроголошених знахарів - цілителей», які, не маючи спеціалізованих знань, займаються лікуванням людей, найчастіше доводячи людей до прогресування хвороби, а інколи, і до інвалідності. Саме тому було прийнято рішення створити в Житомирі прогресивний лікувально-діагностичний заклад з використанням сучасних методик комплексного консервативного лікування ортопедичної патології хребта та суглобів. В основу назви медичного закладу покладено слово «АКТИВ», що відображає філософію лікувального та відновлювального процесу. За мету ми ставимо активний, не тривалий вплив на уражений орган для ліквідації патологічних процесів та стимулювання репаративних властивостей. В подальшому рекомендуємо активний спосіб життя, дотримання ортопедичного режиму, регулювання тривалості праці та відпочинку та гармонізацію психо–емоційної сфери. З матеріально - технічного забезпечення було обрано максимально широкий спектр моделей фізіотерапевтичного обладнання провідних вітчизняних та закордонних виробників, який надавав би принципово новий, експертний рівень лікування, гідно відповідаючий вимогам сьогодення.

З метою напрацювання оптимальної схеми лікування були проведені консультації з лікарями різних спеціальностей, що часто стикаються з пацієнтами цільової групи та врахований досвід іноземних колег. В результаті розроблений алгоритм процедур, який застосовується в медичному центрі «Актив-Мед» і дозволяє в стислий термін, застосовуючи максимальну кількість необхідних процедур, досягти позитивного результату, не відриваючи пацієнта від звичного ритму життя.

Спеціалісти центру «Актив-Мед», маючи великий досвід до початку роботи в нашій установі, удосконалювали свої навички на спеціалізованих українських та закордонних практичних курсах. Що дозволяє їм повноцінно використовувати всі свої знання, навички та технічні можливості нашої апаратури. Весь медичний персонал постійно підтримує фаховий рівень, відвідуючи всі можливі наукові та практичні конференції та має достатній досвід для лікування профільної патології будь-якої складності.

Основною метою створення і функціонування медичного центру «Актив-Мед» було і залишається надання високоякісної медичної допомоги експертного рівня. Яка б в повній мірі забезпечила швидке одужання хворих та профілактувала розвиток хвороб у здорових людей.

Лікарі нашого центу є висококласними фахівцями в лікуванні захворювань хребта і суглобів. Кожен з лікарів має значний досвід (понад 10-років) лікування опорно-рухового апарату, а також встигли попрацювати травматологами, ортопедами, хірургами в інших медичних установах України, а також за кордоном. В результаті, поєднання різноманітного досвіду дозволяє обрати оптимальний метод лікування індивідуально для кожного пацієнта.

Бабун

Бабун
Дмитро
Валентинович

Спеціалізація: травматолог–ортопед, вертебролог

Категорія: Вища

Стаж: 12 років

Володіє методиками мануальної корекції та лікувального масажу, медикаментозними та фізіотерапевтичними методами лікування. Має великий досвід роботи лікарем-вертебрологом, фізіотерапевтом в м. Житомирі та м. Києві.

Медична біографія

 • 2004 - 2006 роки - клінічна ординатура при ІНСТИТУТІ ТРАВМАТОЛОГІЇ ТА ОРТОПЕДІЇ АМН УКРАЇНИ.
 • 2006 - 2012 роки - лікар травматолог-ортопед, вертебролог ТОВ «ІНСТИТУТ ВЕРТЕБРОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ», М. КИЇВ
 • 2014-2016 роки – лікар травматолог-ортопед в травмпункті лікарні швидкої медичної допомоги м. Вінниці. Аспірант кафедри травматології і ортопедії Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.
 • З 2016 року головний лікар Медичного центру «Актив-Мед».
Іванов

Іванов
Віталій
Геннадійович

Спеціалізація: фізіотерапевт, вертебролог, лікар загальної практики та сімейної медицини

Категорія: Вища

Стаж: 20 років

Володіє методиками мануальної корекції та лікувального масажу, медикаментозними та фізіотерапевтичними методами лікування. Має великий досвід роботи лікарем-вертебрологом, фізіотерапевтом в м. Житомирі та м. Києві.

Медична біографія

 • В 1996 році закінчив лікувальний факультет Вінницького державного медичного університету ім. М. І. Пирогова.
 • З 1996 по 1998 рік проходив інтернатуру в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Анестезіологія та реанімація».
 • 1998-2000 роки – завідувач терапевтичного відділення та лікар-анестезіолог Тунгуско-Чунської ЦРЛ Красноярського краю.
 • 2001 рік – спеціалізація «Терапія» в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
 • 2001-2005 роки – лікар-вертебролог та фізіотерапевт Київського медичного центру вертебрології.
 • В 2003 році – спеціалізація «Фізіотерапія» в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
 • 2005-2006 роки дільничний терапевт поліклініки ЦМЛ №2 міста Житомира.
 • 2006 рік – спеціалізація «Загальна практика та сімейна медицина».
 • З 2006 року лікар загальної практики та сімейної медицини поліклініки КУ ЦМЛ №2 міста Житомира.
 • 2012 року завідувач фізіотерапевтичним відділенням та лікар загальної практики та сімейної медицини поліклініки ЦМЛ №2 міста Житомира.
 • З 2016 року – лікар-фізіотерапевт, вертебролог Медичного центру «Актив-Мед».
Бабун

Баранівський
Сергій
Володимирович

Спеціалізація: невропатолог, вертебролог

Категорія: I категорія

Стаж: 5 років

Медична біографія

 • В 2004 р. вступив до Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.
 • В 2010 р. закінчив навчання в медичному університеті та розпочав проходження інтернатури на кафедрі «Неврологія №2» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ
 • В 2010 р. пройшов інформаційно-практичний курси за темою «Клінічна вертебрологія», м. Вінниця
 • В 2012 р. закінчив інтернатуру, розпочав роботу лікарем-невропатологом в КУ ЦМЛ №1 поліклініці №1, м. Житомир
 • 2012 р. пройшов інформаційно-практичний курс: «Вісцеральна остеопатія», м. Вінниця
 • 2013 р. пройшов повний інформаційно-практичний курс: «Мануальна терапія. Структуральні остеопатичні техніки», на базі Київського медичного університету УАНМ, м. Київ
 • З 2013 по 2015 р. - пройшов повний інформаційно-практичний курс ТУ «Краніосакральна терапія в медичній реабілітації 1-4 курс», за програмою швейцарської школи тілесної терапії, на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ
 • 2013 р. - пройшов додаткові інформаційно-практичні семінари на теми: «Хронічні болі. Болі в спині. Трійчастий нерв», м. Київ. «Біокінетичні та біодинамічні техніки роботи з травмою», «Міофасціальний реліз», «Суглобові та м’якотканинні техніки в остеопатії» м. Вінниця
 • 2014 р. - пройшов інформаційно-практичний семінар школи «Реабілітолог»: «Біодинамічний підхід в остеопатії. Навички пальпації та стан балансу» за участю всесвітньо відомого англійського лікаря-остеопата Майкла Керна, м. Київ
 • 2014 р. - пройшов інформаційно-практичний курс «Біокінетичні техніки балансу краніо-сакральної системи-1», м. Вінниця.
 • 2016 р. розпочав інформаційно-практичний курс: «Біодинамічна остеопатія. Фаза-1»
 • З 2016 року – лікар-вертебролог Медичного центру «Актив-Мед».
При перших симптомах захворювання зверніться за допомогою до фахівців. Своєчасне та правильне лікування захворювання на ранніх стадіях збільшує шанси на повне одужання.
з повагою медичний центр «АКТИВ-МЕД»
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «АКТИВ-МЕД»

Наказ МОЗ України від 25.02.2016 №134
про прийняття рішення на видачу ліцензії
на провадження господарської діяльності
з медичної практики