вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

Аудіометрія

Напрямок в медицині, що займається гостротою слуху, а саме визначає найменшу силу звуку, при якому він достатньо чується пацієнтові. Основною методикою аудіометрії є реєстрація реакцій організму, яку викликає звукова стимуляція.

інформація про відділення

Можливість добре чути й розрізняти різноманітні звуки впливають різні чинники.

Зміни в організмі людини, що пов’язані з віком та вплив можливих патологічних процесів. Саме тому аудіометрія використовується як метод діагностики слуху та виявлення його функціональних порушень.

Спеціальна методика дає можливість визначати гостроту слуху для відповідно визначених частот сигналу звука. Призначення на аудіометрію дає лор, а сама процедура може проводитися різноманітними методами, що залежать від здійснених способів діагностування.

За результатами аудіограми лікар-отоларинголог може визначити різноманітні захворювання вуха. Якщо проводити цю процедуру регулярно, то виявити початок процесу втрати або погіршення слуху та вдало його вилікувати набагато легше, аніж у випадках запущеної стадії протікання захворювань.

Аудіометрія

Напрямок в медицині, що займається гостротою слуху, а саме визначає найменшу силу звуку, при якому він достатньо чується пацієнтові.

Основною методикою аудіометрії є реєстрація реакцій організму, яку викликає звукова стимуляція.

Запис на прийом