+38 (068) 858 22 42
+38 (063) 857 19 12
+38 (0412)  555 100

Захворювання зв'язок та сухожиль

(тендиніти, тендовагініти, лігаментіти, лігаментоз)

Дана група захворювань включає в себе запальні та дистрофічні зміни зв'язок і сухожиль, які виникають, найчастіше в результаті тривалого механічного пошкодження (важка фізична робота, статичне незручне становище, травма и т.д.). Найбільш часто уражаються структури в області кисті, лучезап’ястного суглоба, плеча, передпліччя, стопи, гомілковостопного суглоба і ахіллового сухожилля (ахіллобурсіт). Групой ризику по подібних захворювань є люди з тяжкою фізичною працею, офісні співробітники, які працюють з ПК, спортсмени.

Характерними скаргами для людей з подібною паталогией є біль в області сухожиль і зв'язок, місцях їх прикріплення, яка посилюється при рухах пальцями, кистю, стопою і т.д. Наявність невеликого локального набряку. Виникає захворювання найчастіше після інтенсивної фізичної роботи, перенесення важких предметів, надмірного навантаження.

Для лікування даних захворювань, в залежності від стадії та інтенсивності процесу, використовують обмеження навантаження та рухів (з використанням ортопедичних виробів) ураженого сегменту, різного комплексу фізіотерапевтичних процедур, масаж, ударнохвильова терапія, медикаментозне лікування, теплові процедури. Обсяг та набір лікувальни заходів може бути підібраний під час огляду пацієнта.

При перших симптомах захворювання зверніться за допомогою до фахівців. Своєчасне та правильне лікування захворювання на ранніх стадіях збільшує шанси на повне одужання.
з повагою медичний центр «АКТИВ-МЕД»
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «АКТИВ-МЕД»

Наказ МОЗ України від 25.02.2016 №134
про прийняття рішення на видачу ліцензії
на провадження господарської діяльності
з медичної практики