+38 (068) 858 22 42
+38 (063) 857 19 12
+38 (0412)  555 100

Епікондиліт, стілоідит, трохантерит

Епікондиліт, трохантерит, стилоідит - це широко розповсюдженні захворювання, що характеризується болями в області кісткових утворень, до яких кріпиться великий масив м’язів та зв’язок. Ці захворювання мають спільні причини, закономірності перебігу та методи лікування. Названі патологічні процеси найчастіше зустрічаються в осіб, професія яких пов'язана з одноманітними повторюваними рухами рук, особливо пронація і супінація, або з фізичним навантаженням на руки при певному статичному положенні корпусу, а також у спортсменів («лікоть тенісиста, коліно пригуна» тощо). Характерними скаргами для подібних пацієнтів є болі в області суглоба, які посилюються при триманні та підніманні предметів, стисканні кисті в кулак, розгинанні і згинанні кисті, при ротаційних рухах, рухах ногою.

Для успішного лікування даних патологій використовують обмеження навантаження, медикаментозне лікування, блокади, фізіотерапевтичне лікування, мазі, компреси, масаж, ударно-хвильову терапію.

При перших симптомах захворювання зверніться за допомогою до фахівців. Своєчасне та правильне лікування захворювання на ранніх стадіях збільшує шанси на повне одужання.
з повагою медичний центр «АКТИВ-МЕД»
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «АКТИВ-МЕД»

Наказ МОЗ України від 25.02.2016 №134
про прийняття рішення на видачу ліцензії
на провадження господарської діяльності
з медичної практики