+38 (068) 858 22 42
+38 (063) 857 19 12
+38 (0412)  555 100

Плечолопатковий періартроз або адгезивний капсуліт

Плечолопатковий периартроз або адгезивний капсуліт – це захворювання, що дуже часто зустрічається серед дорослого населення нашої країни. Основними скаргами є біль в ділянці плеча, що значно підсилюється при рухах, обмеження активних та пасивних рухів в плечовому суглобі та скутістю м'язів плечового поясу. При відсутності лікування розвивається контрактура - обмеження обсягу рухів при відведенні руки в сторону, при її піднятті вгору і неможливість заведення хворої руки за спину.

Основними причинами виникнення такого захворювання є - тривалі і однотипні навантаження на м'язи і зв'язки плеча (сидяча робота, гра на гітарі, робота перукарем тощо), травма плечового суглоба (падіння на руку, спортивні перевантаження і підняття тяжкості), наявність остеохондрозу шийного відділу хребта, спадковий фактор і т.д.

Лікування свіжого плечолопаткового периартрозу, як правило, не тривале і успішне. При запущених стадіях захворювання лікування досить тривале і хворобливе, оскільки вимагає постійного впливу на спазмовані м'язи навколо плечового суглоба. Таким пацієнтам доводиться лікувати плечовий суглоб для позбавлення від болю в руці на протязі від декількох тижнів до декількох місяців. Основними процедурами, застосовуваними для лікування даного захворювання є масаж, блокади, фізіотерапевтичне лікування, розробка суглоба, ударно-хвильова терапія, медикаментозні препарати, лікувальна фізкультура.

При перших симптомах захворювання зверніться за допомогою до фахівців. Своєчасне та правильне лікування захворювання на ранніх стадіях збільшує шанси на повне одужання.
з повагою медичний центр «АКТИВ-МЕД»
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «АКТИВ-МЕД»

Наказ МОЗ України від 25.02.2016 №134
про прийняття рішення на видачу ліцензії
на провадження господарської діяльності
з медичної практики