вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

ЕКГ

Електрокардіографія є особливим методом в медичній діагностиці, що здійснюється за допомогою графічної реєстрації електричних явищ, які виникають в серцевому м'язі під час його активності. Електрична активність серця відображається за допомогою кривої та найменується електрокардіограмою (ЕКГ).

інформація про відділення

Дуже важливим є факт своєчасного звернення до лікаря.

Якщо ви відзначаєте наявність таких симптомів як: набряклість, задуху, підвищене серцебиття, підвищення артеріального тиску, біль в області серця, порушення його ритму, загальну стомлюваність, порушення сну, то профільні фахівці нашого медичного центру рекомендують Вам записатися на візит до професійного кардіолога нашого центру.

Наявність даних симптомів можуть свідчити про появу та прогресування захворювань серця.Важливо своєчасно виявити хворобу на ранній стадії, так як це дозволить запобігти подальшого розвитку ускладнень та інвалідизації. Лікарі-кардіологи центру «Актив-мед» проводять первинну діагностику захворювань серця, з'ясовують причини їх виникнення, складають індивідуальний план лікування, обстеження і профілактики.

ЕКГ

Електрокардіографія є особливим методом в медичній діагностиці, що здійснюється за допомогою графічної реєстрації електричних явищ, які виникають в серцевому м'язі під час його активності.

Електрична активність серця відображається за допомогою кривої та найменується електрокардіограмою (ЕКГ).

Запис на прийом