вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

Гінекологія

Спеціальна галузь в медицині, яка спрямована на підтримання жіночого здоров'я, планування вагітності.

інформація про відділення

Репродуктивна функція грає важливу роль в житті кожної жінки.

Саме тому, необхідно приділяти увагу тим органам та системам, які за це відповідають. Від того, як ефективно працює сечостатева система жінки, залежить її загальне здоров’я та психологічний комфорт. Ось чому важливо турбуватись про себе, дорогі жінки.

Чи подобається вам відвідувати лікаря гінеколога? Що ви відчуваєте перед дверима кабінету? Навряд чи знайдеться така жінка, яка не відчувала хвилювання та страх. Частіше всього страх породжується невідомістю про стан здоров’я та негативним досвідом спілкування з гінекологом.

В медичному центрі «Актив-Мед» спеціалісти нададуть вам консультацію експертного рівня та повний комплекс діагностичних та терапевтичних послуг згідно європейських клінічних протоколів.

Комфортні умови, сучасна діагностична апаратура та висококваліфіковані лікарі назавжди переможуть ваш страх перед гінекологічним оглядом та посприяють відчути себе справжньою жінкою.

Не відкладайте візит до гінеколога,
якщо вас почали турбувати хоча б один з нижче перерахованих симптомів:
  • періодичний або гострий біль внизу живота
  • больовий синдром, висип, новоутворення в ділянці зовнішніх статевих органів
  • нехарактерні виділення зі статевих шляхів
  • кровотеча зі статевих шляхів
  • дискомфорт в ділянці статевих органів (зуд, печіння)
  • порушення менструального циклу
  • біль та дискомфорт при сечовипусканні
  • неаргументовані зміни настрою, підвищена втомлюваність
  • нехарактерні зміни ваги тіла

Лікарі віділення

послуги відділу

Гінекологія

Головна мета відділу гінекології в нашому медичному центрі це піклування про жіноче здоров’я, як наслідок – народження здорових нащадків.

Зазвичай жінки звертаються до гінеколога у разі неприємних відчуттів та дискомфорту. Проте, варто знати, що найпідступніші гінекологічні хвороби можуть протікати безсимптомно на початковій стадії, а коли Ви відчуєте зміни, то буде уже пізно. Найкращий рецепт збереження жіночого здоров’я – це регулярні профілактичні огляди у лікаря гінеколога! Адже від того, у якому стані знаходяться органи малого тазу залежить загальне самопочуття й баланс в жіночому організмі.

Запис на прийом