вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

Лабораторна діагностика

Окрема спеціальність в медицині, що постійно розвивається. Вона виконує дослідження біоматеріалу в організмі людини та проводить його діагностику, використовуючи морфологічні, біохімічні, імунологічні, генетичні, молекулярно-біологічні, бактеріологічні, цитологічні, токсикологічні, вірусологічні та інші методи.

інформація про відділення

Роль лабораторної діагностики постійно зростає в сфері клінічної медицини та розвивається як в межах України, так і за її кордоном.

Лабораторні аналізи потрібні для встановлення правильного клінічного діагнозу, а також здійснення контролю над безпекою та ефективністю лікарської терапії. Від того, на скільки вірно проведені лабораторні дослідження залежить вибір діагностичного методу та профілактика й лікування хворого.

Саме у нашому медичному центрі Ви маєте змогу пройти діагностику у висококваліфікованих фахівців, які досконало орієнтуються у сучасних ситуаціях різної складності хвороб.На фінальному етапі лабораторної діагностики відбувається порівняння результатів різних методів лабораторної діагностики з клінічними даними і формулюється лабораторний висновок

Лабораторна діагностика

Сукупність методів, які використовуються в медичній сфері для діагностики захворювань органів людського організму та організму вцілому.

Запис на прийом