вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

ЛОР

Cпеціалізований медичний працівник, що займається діагностикою та лікуванням трьох суміжних органів (вухо, горло та ніс).

інформація про відділення

Вухо, горло, ніс – всі ці органи відіграють вкрай важливу роль у сприйнятті навколишнього середовища.

Ми слухаємо, говоримо, відчуваємо запахи і це дає нам повну картину світу. Коли ми здорові, то навіть не усвідомлюємо про справжнє значення ЛОР-органів. Але коли починаються проблеми, то часто не досить серйозно відносимося до них, а це вже може призвести до поганих, навіть незворотніх наслідків для здоров′я та життя. Досвідчені спеціалісти, сучасні технології та методики, що застосовуються в нашій клініці допомагають забути про ці неприємності.

В Медичному центрі «Актив-Мед» ЛОР-центр спеціалізується як на плановій профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань вуха, горла, носа, так і по наданню медичної допомоги в гострих випадках. Наші ЛОР-лікарі, вирішуючи Ваші проблеми тісно співпрацюють з іншими спеціалістами: терапевтом, педіатром, алергологом, неврологом. Ми кардинально відрізняємось від традиційної організації роботи більшості ЛОР-кабінетів. Пропонуємо нашим пацієнтам індивідуальний підхід, попередній запис на відвідування, комфортні умови перебування, відсутність черг, а найголовніше сучасні, унікальні для нашого регіону медичні обладнання та методики.


Лікарі віділення

послуги відділу

Лор

Через складну анатомічну будову вуха та органів верхніх дихальних шляхів, а саме носової порожнини, навколоносових пазух, носової, ротової та гортанної частини глотки, гортані, та трахеї, а також їх функціональних особливостей (наявність тоненьких, вузьких носових і слухових ходів) — лор, або як його ще називають лікар отоларинголог, стикається з численними труднощами при обстеженні, оскільки досліджувані частини бувають практично недоступними для огляду традиційними методами.Саме тому спеціалісти нашого центру використовують новітні відеоендоскопи та необхідний для лор-огляду інструментарій.

Ендоскопічне дослідження показане пацієнтам різного віку, не потребує підготовки і надає можливість одночасно проводити і діагностику, і лікування захворювань лор органів (ларингіт, фарингіт, тонзиліт, ангіна, синусит, гайморит, отит).

Запис на прийом