вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

Біль в суглобах

news 2

Регулярні ниючі болі в суглобах з часом можуть викликати руйнування та деформацію кісткової й хрящової тканин, якщо вчасно не приділити належної уваги таким неприємним симптомам

У разі якщо Ви відчуваєте пронизливий та ниючий біль в суглобах, тоді Вам необхідно звернутись по медичну допомогу, аби попередити появу та розвиток таких захворювань суглобів, як артрит та артроз. Раніше було прийнято вважати, що порушення цілісності суглобів зустрічаються лише в людей літнього віку, проте зараз можна нерідко побачити пацієнтів, віком 30-40 років зі скаргами на біль у суглобах. Часто такі захворювання діагностуються на другому та третьому етапах протікання, тому важливо при перших же проявах звернутись до лікаря, пройти діагностику та лікування, аби не запустити проблему. Ні в якому разі не переконуйте себе, що маскуючі та знеболюючі мазі вилікують Ваше захворювання. На те вони й називаються маскуючими, аби лише на деякий час позбавити пацієнта від болю та страждань.

За словами фахівців, багато жителів їхньої країни воліють проводити вільний час лежачи або сидячи. При цьому вони практично всі будні проводять в сидячому положенні за роботою.

Регулярні ниючі болі в суглобах з часом можуть викликати руйнування та деформацію кісткової й хрящової тканин, якщо вчасно не приділити належної уваги таким неприємним симптомам. У разі якщо Ви відчуваєте пронизливий та ниючий біль в суглобах, тоді Вам необхідно звернутись по медичну допомогу, аби попередити появу та розвиток таких захворювань суглобів, як артрит та артроз.

Раніше було прийнято вважати, що порушення цілісності суглобів зустрічаються лише в людей літнього віку, проте зараз можна нерідко побачити пацієнтів, віком 30-40 років зі скаргами на біль у суглобах. Часто такі захворювання діагностуються на другому та третьому етапах протікання, тому важливо при перших же проявах звернутись до лікаря, пройти діагностику та лікування, аби не запустити проблему. Ні в якому разі не переконуйте себе, що маскуючі та знеболюючі мазі вилікують Ваше захворювання. На те вони й називаються маскуючими, аби лише на деякий час позбавити пацієнта від болю та страждань.

Основними чинниками, що можуть бути причинами болю у суглобах, окрім артрозу та артриту є також запальні процеси в м’яких тканинах, спадкові вади та вікові зміни, інфекційні та вірусні хвороби, онкологічні та інші захворювання.

Біль у суглобах може мати схожі прояви, проте вимагати різного лікування. Саме тому важливо відразу звернутися до кваліфікованого медпрацівника, аби попередити руйнацію чи деформацію суглоба.

Тепер давайте розглянемо найпоширеніші симптоми, артриту та артрозу, аби Ви розуміли, за яких обставин особливо необхідно звернутись до лікаря.

Артроз – це група захворювань хронічного характеру, що призводить до деформації кісткової тканини та обмежує рухливість суглобів. Артроз характеризується постійним незначним ниючим болем, сильним болем, що з’являється від навантаження суглобів, хрускотом суглобів, зменшенням амплітуди руху та деформацією суглобів.

Біль може не так активно проявлятись на початковій стадії прогресування хвороби, саме тому пацієнти часто ігнорують цей дзвіночок та не одразу діагностуються у лікаря, тому й не отримують своєчасної допомоги, що вартує особистого здоров’я.

Артроз може вразити як один суглоб, так і декілька. Найчастіше зустрічається артроз колінного суглоба, який обмежує здорову рухливість та в подальшому може призвести до повної втрати рухової активності.

Розвиток запального процесу суглобів та сполучних тканин характерне для такого захворювання, як артрит. Він також може призвести до зміненої структури та форми, характерної для суглоба, що передбачає повне обмеження рухливості. Однак це більш складні захворювання, в основі яких можуть лежати аутоімунні порушення в організмі.

Серед симптомів артриту вирізняють:

- Гострий біль ниючого характеру;
- Ускладнений рух суглобів;
- Почервоніння та набряк шкіри навколо хворого суглоба;
- Можливо підвищення температури тіла.

Вузькоспеціалізовані лікарі медичного центру Активмед, які займаються лікуванням артритів – це ревматологи, а от ортопеди-травматологи займаються лікуванням артрозів та запальних захворювань навколо суглобових тканин. Тому не зволікайте та звертайтесь до колективу Активмед, аби раз і назавжди забути про біль в суглобах.

20 травня 2019