вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

БОЛІ В НИЖНІЙ ЧАСТИНІ ХРЕБТА

news 6

Болі в нижній частині хребта можуть з’являтися з різних причин і вони турбують практично кожну людину.

Давайте спробуємо з’ясувати, що ж провокує такий дискомфорт. Найчастіше болі такого характеру виникають у зв’язку з розтягом м’язів, зв'язок спини, спазмів, а також через різні хвороби хребта, суглобів та органів внутрішньочеревної порожнини.

Тому аби не спровокувати регулярні загострення та хронічний щемлячий біль необхідно якомога раніше діагностувати мотиви хвороби та пройти комплексне лікування.

Біль може виникнути через найрізноманітніші чинники. Одним із найпоширеніших є радикуліт. Ця хвороба виникає через малорухливий стиль життя навіть у юного покоління, тому що нестача активності та фізичних навантажень провокує розвиток захворювань апарату опорно-рухової системи.

Неправильно роблять ті, хто самостійно лікують болі в нижній частині хребта, адже радикуліт це не окрема хвороба, а лише синдром, що прогресує на фоні інших патологій. А от знеболюючі та медикаменти протизапальної дії лише на певний час усувають симптоми захворювання. Без належного лікування радикуліт зазвичай переходить в хронічний стан та на протязі тривалого часу прогресує без симптомів.

Окрім уже згаданих, є ще чимало захворювань, через які може з’явитися радикуліт. Серед них: протрузії та грижі міжхребцевих дисків, запальні та інфекційні хвороби, сколіоз та інші викривлення хребта, а також захворювання суглобів та хрящових тканин.

Залежно від патології характер больових відчуттів різниться в проявах. До прикладу, при несуттєвих травмах м’яких тканин чи остеохондрозі пацієнти скаржаться на регулярний ниючий біль.

Якщо ж Ви відчуваєте загострення різкого болю безпосередньо під час будь-якого руху, то такі симптоми викликають протрузію та грижу у міжхребцевих дисках.

І навіть, якщо джерело болю знаходиться не в нижній частині хребта, а в іншій області спини, то це означає лише те, що Ви можете мати хвороби певних внутрішніх органів.

Аби позбутися надокучливих симптомів та прискорити процес одужання медичний центр Актив Мед рекомендує не затягувати з візитом до лікаря та при діагностуванні захворювання пройти повне комплексне лікування.

Для лікування захворювань хребта та суглобів в нашому медичному центрі застосовують наступні ефективні методи:

- лікувальні блокади та інші ін`єкційні методики;
- електротерапію;
- кінезотерапію.
- лікувальний масаж;
- магнітно-лазерну терапію;
- ударно-хвильову терапію;
- ультразвукову терапію;
- корекцію хребта методом «короткого важеля»;
- кінезотерапію.

Зазвичай, аби забезпечити лікувальний ефект та вплинути на окрему ланку патологічного процесу кваліфікований медик призначає декілька видів терапії одночасно. Завдяки комплексному лікуванню вдається швидко зняти симптоми та прискорити процес одужання. Тому не зволікайте –звертайтеся до нашої клініки та залишайтеся здоровим і щасливим пацієнтом.

15 квітня 2019