вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

ЦЕРВІКОМЕТРІЯ ПРИ ВАГІТНОСТІ

news 5

Вагітність це важливий та хвилюючий етап в житті кожної жінки, проте не завжди її протікання настільки легке та безтурботне, як може здатись.

Майбутні матусі повинні регулярно проходити обстеження у лікарів, аби бути певними, що їхній малюк знаходиться в безпеці та повноцінно розвивається.

Для цього існує чимало методів, одним з яких є цервікометрія. Ця процедура призначена для вагітних жінок, які перебувають в зоні ризику через багатоплідну вагітність, патологію шийки матки, наявності хронічних захворювань ІЦП або ж перенесені хірургічні втручання чи травми статевих органів. Також процедура цервікометрії призначається для матусь, в яких вже були передчасні пологи.

Це цілком безпечна процедура, що припадає на 12 і 22 тижні вагітності. ЇЇ мета – визначити стан шийки матки, що змінюється після зачаття плоду. Саме завдяки її стану лікарі й оцінюють наближення пологів. Якщо шийка матки в нормі, то майбутній матері немає через що хвилюватись, але якщо довжина матки коротша, то є ризик настання передчасних пологів.

Діагностування за методикою цервікометрії проводять за допомогою трансвагінального датчика – спеціальної трубки, яку під час проведення дослідження вводять в піхву.

Для отримання найбільш точних результатів медики рекомендують здійснювати дослідження на спорожнений сечовий міхур.

Щоб отримати правильну оцінку результату дослідження довіряйте лише фахівцям, які мають відповідну освіту та досвід в цій сфері. Спеціалісти медичного центру Активмед зазначають, що результат цервікометрії залежить від особливостей внутрішньої будови репродуктивної системи.

Якщо жінка народжує не вперше, то норми показників будуть відрізнятись від показників матері, що чекає на свого первістка. І це нормально.

Аби правильно оцінити результат, насамперед необхідно точно визначити гестаційний вік плоду, при якому проводиться ультразвукове дослідження.

Будьте впевнені, що цервікометрія не приносить жодної шкоди ні матері ні плоду, як і ультразвукове дослідження. Для жінки такий метод не завдасть жодних больових чи неприємних відчуттів, тому не варто перейматись, що після чергового обстеження лікар призначив Вам цервікометрію.

Варто пам’ятати, дослідження на сучасному апараті дозволяє усунути ризик ускладнень вагітності, викидня, а також допомагає знизити ймовірність передчасних пологів.

Саме тому ультразвукова візуалізація – важливий діагностичний інструмент в гінекологічній практиці. Вона допомагає вберегти майбутніх матерів від багатьох проблем. Ця діагностична процедура дозволяє лікарям значно знизити ризик ускладнень вагітності та вжити необхідних заходів для її збереження.

15 квітня 2019