вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

МРТ суглобів

news 10

МРТ суглобів здійснюється для отримання послідовних пошарових зображень за допомогою магнітного поля для високоточної діагностики патологій суглобових тканин.

Значення магнітно-резонансної томографії в діагностиці патології суглобів дуже вагоме. Основні переваги МРТ-діагностики суглобів:

- висока деталізація і точність;
- неперевершена інформативна цінність та достовірність даних;
- можливість виявлення патології на ранній стадії;
- безпека, безболісність і відсутність побічних ефектів.

На відміну від інших методів діагностики, магнітно-резонансна томографія дозволяє отримати чітке зображення не тільки кісткових структур і хрящових тканин, але і м'яких тканин навколо складу. Тому найбільш часто проводиться МРТ колінного суглоба та інших великих суглобів.

Томограф нашого медичного центру Актив-Мед дає можливість побудови високоякісного тривимірного зображення з візуалізації найдрібніших деталей (нервів, судин тощо).

МРТ колінного суглоба та інших суглобів дозволяє детально й докладно дослідити будь-які хворобливі зміни, а також оцінити фізіологічні та фізико-хімічні процеси в тканинах суглобів. Особлива діагностична цінність МРТ суглобів в отриманні вичерпної картини дегенеративно-дистрофічних змін (хронічні артрити і остеоартрози, пошкодження суглобових поверхонь) і можливості візуалізації найдрібніших травм (розриви зв'язок, сухожиль, переломи). У багатьох випадках тільки МРТ суглоба дозволяє визначити причину захворювання, коли інші методи діагностики виявляються неефективними. Крім того, МРТ суглобів надає велику допомогу для планування хірургічної операції (протезування), а також в період післяопераційного моніторингу стану пацієнтів.

МРТ суглобів проводиться при:
- травмах суглоба (пошкодження внутрішньосуглобних і зовнішніх зв'язок, суглобових хрящів);
- частковому або повному розриві меніска в колінному суглобі;
- дистрофічні зміни суглоба (остеоартроз);
- артрит;
- виражений больовий синдром в суглобі або в м'яких тканинах навколо нього;
- припухлість суглоба;
- запальний процес;
- наявність рідини в порожнині суглоб тощо.

У нашому центрі ми пропонуємо дослідження:
- плечового суглоба;
- ліктьового суглоба;
- лучезапястного складу;
- суглобів кисті;
- тазостегнових суглобів;
- колінного суглоба;
- гомілковостопного суглоба.

При дослідженні пацієнтів ми використовуємо різні імпульсні послідовності.

Обстеження однієї анатомічної області методом МРТ включає виконання декількох так званих імпульсних послідовностей. Різні імпульсні послідовності дозволяють отримати специфічні характеристики тканин людини, оцінити відносний вміст рідини, жиру, білкових структур або парамагнітних елементів (залізо, мідь, марганець ...)

Послуги МРТ суглобів у нашому медичному центрі надаються разом із загальним заключенням лікаря та знімками, що можуть зберігатися на знімках. Аналізуючи ціновий ринок медичних послуг в Житомирі, зокрема стосовно МРТ суглобів, гарантуємо що послуги нашого центру є найбюджетнішими серед Житомирських медичних закладів. Не відкладайте візит до лікаря, якщо Вас турбують неприємні відчуття під час рухів. Звертайтеся до Актив-Мед щоб раз і назавжди позбутися всіх неприємностей, що обмежують Ваше щасливе та здорове життя.

14 Червня 2019