вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

Педіатрія

Сфера в медицині, що забезпечує підтримання дитячого здоров’я.

інформація про відділення

В медичному центрі «Актив-Мед» ми створили для вас оптимальні умови, зібрали команду досвідчених спеціалістів, для того, щоб зберегти здоров’я кожної дитини.

Педіатр визначить причини та механізми розвитку дитячих хвороб, вчасно проведе діагностично-лабораторні дослідження та розробить методи лікування. Це спеціаліст, до якого слід звертатись не тільки під час хвороби малюка, а також не забувати про консультації педіатра з метою профілактики багатьох захворювань.

В медичному центрі «Актив-Мед» можна отримати консультації дитячих спеціалістів: невролога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, педіатра і алерголога.

Ми пишаємось тим, що ви довіряєте нам турботу про здоров’я Ваших дітей!

Лікарі віділення

послуги відділу

Педіатрія

Здоров’я дітей є важливим компонентом системи охорони здоров’я України і несе провідну мету в формуванні здоров’я нації. Якщо лікар-педіатр є професіоналом своєї справи, то батьки плекатимуть довіру до такого спеціаліста.

По сумісництву, педіатри – це ще й психологи, які добре розуміються на страхах та побоюваннях Вашої дитини. Це грає важливу роль, адже дитина – це особливий пацієнт, з яким потрібно знайти спільну мову. Тому й не дивно, що на прийом до педіатрів діти йдуть з задоволенням, адже обстеження проходить в ігровій формі й не провокує у дітей стресу чи страху, в той час, як педіатр робить свою справу та лікує маленького пацієнта.

Запис на прийом