+38 (068) 858 22 42
+38 (063) 857 19 12
+38 (0412)  555 100

Головний біль

Головний біль один із самих розповсюджених симптомів в структурі скарг, що висуваються пацієнтами. Цей симптом супроводжує велику кількість захворювань, як соматичних, так і психо – емоційних. Аналізуючи причини його виникнення можна виділити декілька великих груп:

  1. Причина знаходиться всередені черепа. В такому випадку причиною може бути запалення тканини або оболонок мозку, судинна патологія, пухлинні та пухлиноподобні новоутворення, інфекція та інше.
  2. Причина головного болю в патологічних змінах інших органів та систем організму: підвищений артеріальний тиск, порушення кровотоку по різних судинах, які приймають участь в кровопостачанні утворень головного мозку, спазмовані м’язи потиличної групи, невріти, загальна інтоксикація.

Як видно з вищеперерахованих причин виникнення симптому він може супроводжувати дуже серьозні захворювання. Тому ми радимо при появі стійкого головного болю обов’язково звернутися на консультацію до лікаря для своєчасного встановлення істинної причини, встановлення діагнозу та призначення адекватного лікування.

При перших симптомах захворювання зверніться за допомогою до фахівців. Своєчасне та правильне лікування захворювання на ранніх стадіях збільшує шанси на повне одужання.
з повагою медичний центр «АКТИВ-МЕД»
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «АКТИВ-МЕД»

Наказ МОЗ України від 25.02.2016 №134
про прийняття рішення на видачу ліцензії
на провадження господарської діяльності
з медичної практики