вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

Травматологія та ортопедія

Галузь хірургії, що займається діагностикою та лікуванням опорно- рухового апарату.

інформація про відділення

Якщо Ви страждаєте на біль під час рухової активності та переміщень, то Вам слід звернутися до лікаря травматолога-ортопеда, який допоможе усунути неприємні симптоми та вилікувати Ваше захворювання.

Серед арсеналу сучасних методик діагностування хвороб лікарі нашого медичного центру використовують також консервативні, оперативні та реабілітаційні методики лікування.

Медичний центр «Актив-мед» забезпечений сучасним обладнанням УЗД для діагностування м’язових пошкоджень та порушень хрящових та тканин сухожилля. Це дає можливість уникнути застосування діагностики патологій за допомогою рентгенівських променів.

Лікарі віділення

Травматологія та ортопедія

Пацієнти, які відчувають біль та обмеження рухової активності мають значно знижену якість життя через порушення й хвороби опорно-рухового апарату. Найчастіше до травматолога-ортопеда нашого центру звертаються пацієнти з болями в хребті та суглобах, деформацією хребта й суглобів, через наслідки переломів, вивихів, розтягнень та інших травм.

І це ще не повний список скарг, які щоденно чують лікарі Активмеду. Своєчасна діагностика і комплексне лікування у кваліфікованого лікаря-ортопеда допоможуть Вам уникнути ускладнень після травм і розвитку захворювань опорно-рухового апарату.

Запис на прийом