+38 (068) 858 22 42
+38 (063) 857 19 12
+38 (0412)  555 100

Лікувальний масаж

Масаж є випробуваними та дієвим засобом впливу на тканини і органи людського тіла. В основі лікувальної дії масажу лежить покращення мікроцеркуляції, відновлення здорового тонусу м’язів, поліпшення лімфовідтоку та рефлексогенний вплив на нервові закінчення. Він активізує процеси обміну речовин, може як стимулювати тонус центральної нервової системи, так і чинити на неї розслаблюючий вплив.

Під час процедури механічна енергія рухів позитивно впливає на весь нервово-м'язовий апарат. Знижується кількість больових відчуттів, поліпшується кровопостачання тканин, зникають ділянки спазмованих м’язів. До того ж масаж - процедура приємна і комфортна для пацієнтів. Лікувальний масаж є важливою складовою частиною лікування захворювань опорно-рухової системи. В медичному центрі «Актив-Мед» масаж виконують висококваліфіковані дипломовані фахівці.

Ще Авіценна, знаменитий філософ і лікар, який написав кілька сотень медичних творів, описуючи схеми лікування захворювань, говорив про те, що крім тепла і корисних трав обов'язково необхідний масаж.

При перших симптомах захворювання зверніться за допомогою до фахівців. Своєчасне та правильне лікування захворювання на ранніх стадіях збільшує шанси на повне одужання.
з повагою медичний центр «АКТИВ-МЕД»
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «АКТИВ-МЕД»

Наказ МОЗ України від 25.02.2016 №134
про прийняття рішення на видачу ліцензії
на провадження господарської діяльності
з медичної практики