+38 (068) 858 22 42
+38 (063) 857 19 12
+38 (0412)  555 100

Медикаментозне лікування

Для ліквідації патологічних процесів в організмі, що виникають при багатьох захворюваннях наші спеціалісти використовують, як традиційні медикаменти так і великий набір гомеопатичних засобів. Фармакологічні препарати застосовуються лише по строгих показаннях та мінімальну кількість часу, щоб нивілювати їх шкідливий вплив та отримати максимальний позитивний ефект. Широке використання вітамінних та гомеопатичних засобів має виключно корисну дію та не призводить до прояву побічних дій, що характерно для хімічних засобів.

Володіючи різноманітними техніками введення препаратів спеціалісти медичного центру «Актив-Мед» мають змогу максимально ефективно впливати на всі ланки патологічного процесу. Ними широко застосовуються паравертебральні та параартикулярні блокади, акупунктурне введення ліків, внутрішньо суглобові ін’єкції, паравертебральні мультиін’єкції та багато інших методик.

При перших симптомах захворювання зверніться за допомогою до фахівців. Своєчасне та правильне лікування захворювання на ранніх стадіях збільшує шанси на повне одужання.
з повагою медичний центр «АКТИВ-МЕД»
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «АКТИВ-МЕД»

Наказ МОЗ України від 25.02.2016 №134
про прийняття рішення на видачу ліцензії
на провадження господарської діяльності
з медичної практики