+38 (068) 858 22 42
+38 (063) 857 19 12
+38 (0412)  555 100

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА

УЗД – це неінвазивний (без хірургічного втручання) метод досліждження органів та тканин людини за допомогою ультразвукових хвиль.

Принцип ультразвукової діагностики полягає в тому, що ультразвуковий сканер (аппарат УЗД) посилає ультразвукові хвилі, які, маючи проникаючу здатність, проходять крізь шари тіла людини, та відбиваються від внутрішніх органів з різною силою (залежно від щільності органу). Для діагностики змін в різних органах та системах організму людини використовуються датчики з різною направленністю та частотою ультрузвукової хвилі. Відбиті ультразвукові хвилі фіксуються датчиком та, після обробки процесором апарату, виводяться на монітор у вигляді зображення.

На сьогодняшній день, сучасні апарати дозволяють отримати зображення різних органів, оцінити їх стан, структуру, наявність включень, визначити параметри кровотоку, сформувати об'ємне зображення (3D ефект), провести і записати дослідження в режимі реального часу (4D ефект). Зображення аналізує лікар та, на підставі своїх знань, надає заключення про зміни в досліджуванних органах. Отримані результати дослідження не є діагнозом. Діагноз формує лікуючий лікар, на підстві отриманних данних та інших відомостей про пацієнта.Тож слід пам'ятати,що УЗД, не дивлячись на високу точність, функціональність та вичерпну інформативність є додатковим методом діагностики, який суттєво допомагає лікарям – клініцистам у постановці вірного діагнозу та призначення адекватного луквання. Що, в свю чергу, сприяє швидкому видужанню та відновленню пацієнта.

Наші переваги:

  • досвідчені спеціалісти
  • високий сервіс обслуговування пацієнтів
  • відсутність великих черг на обстеження
  • доступні ціни
  • ультразвуковий сканер експертного класу німецького виробництва Siemens

Ціни на послуги ультразвукового дослідежння

Медичні послуги Ціна, грн.
1 УЗД органів черевної порожнини 165
2 УЗД органів черевної порожнини та нирок 190
3 УЗД нирок 135
4 УЗД урологічне (нирок,сечоводів,сечового міхура) 200
5 УЗД простати 135
6 УЗД щитовидної залози 120
7 УЗД судин голови та шиї 220
8 УЗД судин шиї 180
9 УЗД вен верхніх кінцівок 170
10 УЗД вен нижніх кінцівок 170
11 УЗД артерій верхніх кінцівок 170
12 УЗД артерій нижніх кінцівок 170
13 УЗД артерій та вен верхніх кінцівок 250
14 УЗД артерій та вен нижніх кінцівок 250
15 УЗД серця (ЕХОКГ) 190
16 УЗД суглоба 150
17 УЗД 2-х непарних суглобів 250
18 Аудіографія 130
19 УЗД гінекологічне трансабдомінальне 140
20 УЗД гінекологічне трансвагінальне 165
21 УЗД фолікулометрія 100
УЗД кількох анатомічних ділянок
Знижка 10% від загальної вартості

Чи боляче проводити УЗД?

– Ні. Ультразвукова хвиля не є чутливою для людини. Відчувається лише доторкання датчика до шкіри людини. Неприємні відчуття можуть виникати тількі при використанні трансректального (через пряму кишку) або транс вагінального (через вагіну) датчиків при їх введенні.

Чи шкідливо ультразвукове дослідження для людини?

– Ні. Ультразвук не шкідливий для тіла людини. Про це свідчить той факт, що лікар працює без засобів захисту (на відміну від рентгенолога, наприклад).

Чи є обмеження по віку?

– Ніяких вікових обмежень не існує. Таке дослідження широко використовується для діагностики широкого спектру захворювань у літніх людей, у новонароджених (навіть недоношених немовлят). УЗД є методом вибору для скринінгової діагностики стану плода у вагітних.

Як часто можна виконувати УЗД?

– При необхідності відстеження динаміки УЗД можна виконувати декілька разів на день. Негативного впливу на організм людини подібне дослідження не несе.

Чи можна в один день виконувати УЗД та інші дослідження?

– Так. Застосування ультразвуку не впливає на інші види досліджень, не потенціює та не знижує їх ефект.

Що таке доплерографія при ультразвуковому дослідженні?

– Це дослідження з використанням спеціального датчика функція якого базується на ефекті Доплера. Принцип дії полягає в тому, що ультразвуковий промінь, направлений на рухомий об’єкт відбивається від нього з іншою частотою. Що дозволяє вивчити рухомі структури (форменні елементи крові, клапани серця тощо) виміряти швидкість потоку крові, його характер та напрямок руху.

Чи потрібна спеціальна підготовка до обстеження?

– При обстеженні органів черевної порожнини не приймати їжу за 6 годин до обстеження та не пити багато рідини.

При перших симптомах захворювання зверніться за допомогою до фахівців. Своєчасне та правильне лікування захворювання на ранніх стадіях збільшує шанси на повне одужання.
з повагою медичний центр «АКТИВ-МЕД»
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «АКТИВ-МЕД»

Наказ МОЗ України від 25.02.2016 №134
про прийняття рішення на видачу ліцензії
на провадження господарської діяльності
з медичної практики