вул. Перемоги буд. 73 м. Житомир

вул. Гагаріна буд. 47 м. Житомир

УЗД

Спеціальний неінвазивний метод, який застосовується в медицині для діагностики стану людського здоров’я за допомогою ультразвукових хвиль.

інформація про відділення

Дослідження стану здоров’я людського організму за допомогою ультразвуку.

За допомогою експертного обладнання лікарі можуть визначити навіть найменші структурні зміни в різних органах і системах. Ультразвукове дослідження відбувається на основі ультразвукових хвиль, що проникають крізь шари тіла людини та відбиваються від внутрішніх органів з різною силою, в залежності від щільності органу.

Для діагностики можливих змін у тілі використовують датчики з різною направленістю та частотою ультразвукової хвилі. Відбиті ультразвукові хвилі фіксуються датчиком та, після обробки процесором апарату, виводяться на монітор у вигляді зображення.

У нашому медичному центрі «АКТИВ-МЕД» профільні спеціалісти проводять ультразвукове сканування за допомогою приладу експертного класу німецького виробництва Siemens. Відтепер Вам не доведеться стояти в багатогодинних чергах похмурих коридорів, адже в нашому медичному центрі великі черги на обстеження просто відсутні, а сервіс обслуговування пацієнтів завжди на високому рівні.

Сучасний пристрій для УЗД Siemens дасть можливість отримати зображення будь-яких внутрішніх органів та систем, а також оцінити їх функціональний стан, будову та наявність включень. За допомогою такого експертного приладу для ультразвукового дослідження можна також визначити параметри кровотоку, сформувати об'ємне зображення (3D ефект), провести та записати дослідження в режимі реального часу (4D ефект).

Отримані результати ультразвукового дослідження не є остаточним діагнозом, адже після проведення діагностики спеціаліст лише повідомляє про внутрішні зміни досліджуваного органу, а остаточний діагноз формує лікар, попередньо отримавши дані та інші відомості про пацієнта. Також, варто зауважити, що УЗД є додатковим методом діагностики хворого, не звертаючи увагу на те, що воно є високоточним, функціональним та надає вичерпну інформацію. Такий метод дослідження надає суттєву допомогу лікарям – клініцистам для постановки вірного діагнозу та призначення адекватного лікування, що, в свою чергу, сприяє швидкому одужанню та відновленню пацієнта.

Наші переваги:
  • досвідчені спеціалісти
  • високий сервіс обслуговування пацієнтів
  • відсутність великих черг на обстеження
  • доступні ціни
  • ультразвуковий сканер експертного класу німецького виробництва Siemens

Лікарі віділення

послуги відділу

УЗД

Ультразвукова діагностика – це спеціальний безболісний метод для дослідження людського здоров’я. Він допомагає виявити порушення норм в будь-яких органах людського тіла.

Такий метод дослідження не має протипоказань, він простий та високоефективний. Дослідження проводиться за допомогою сканера, що має підвищену роздільну здатність, а в руках спеціалізованих медиків нашого центру даний апарат УЗД відкриває широкі можливості діагностичного дослідження.

Запис на прийом